Przyjęcia w gronie rodziny czy spotkania ze znajomymi to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu. Organizując taką wizytę w swoim mieszkaniu, warto jednak pamiętać o kilku ważnych elementach. Przede wszystkim przydadzą się nam liczne przekąski oraz dania na ciepło. Niezmiernie ważne są również okrągłe stoły rozkładane, przy których zasiądą nasi goście. Jak jednak możemy przyozdobić stoły okrągłe rozsuwane? Sprawdź!

Ozdoby na skromne przyjęcie

Stoły okrągłe rozkładane są niezwykle praktyczne. Na co dzień możemy bowiem cieszyć się małym i skromnym meblem. W sytuacji, gdy organizujemy przyjęcie dla paru osób, wystarczy delikatnie rozsunąć blat, by zyskać dodatkową ilość miejsca. Warto jednak pamiętać, by taki stół pięknie udekorować. Na ogół wystarczy umieścić na nim ozdobne serwetki oraz zwiewny nowoczesny obrus. Na środku blatu warto natomiast ustawić wazon wypełniony kolorowymi kwiatami. Jeśli zależy nam na utrzymaniu porządku, dobrym rozwiązaniem mogą okazać się również podkładki na stół. Dzięki nim na naszym blacie czy obrusie nie powinny pojawić się żadne plamy.

Ozdoby na większe przyjęcie

Organizując większe przyjęcie, np. urodzinowe, na stole mogą pojawić się dodatkowe dekoracje. Przede wszystkim zamiast kwiatów w wazonie, na środku blatu możemy stworzyć wyjątkową ozdobę z balonów. Wystarczy, że napompujemy je helem, przymocujemy do nich kolorowe wstążeczki, a następnie przywiążemy je do np. gałązki czy dużej świecy dekoracyjnej. Wokół zastawy możemy także rozsypać konfetti, tworząc tym samym wyjątkowe i niepowtarzalne ozdoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *