Kurtka ocieplana ostrzegawcza to idealne rozwiązanie dla osób pracujących jesienią oraz zimą na zewnątrz. Najczęściej z tego typu ubrań korzystają pracownicy budowy czy specjaliści zajmujący się renowacją nawierzchni. Dzięki nim każda z osób może czuć się bezpiecznie i wykonywać swoją pracę w należytych warunkach. Jednak czy kurtka ostrzegawcza bomber to jedyne rozwiązanie na chłodniejsze pory roku? Sprawdź!

Odblaskowe okrycia wierzchnie – na co możemy się zdecydować?

W sklepach z artykułami BHP znajdziemy zarówno kurtki, jaki i kamizelki odblaskowe. Kraków to miasto, w którym nie brak marketów oferujących tego typu asortyment. Cieplejsze okrycia wierzchnie sprawdzą się głównie w okresie jesienno-zimowym. Zwykła lekka kamizelka może okazać się wystarczająca jedynie latem. We wrześniu bądź październiku należy natomiast zaopatrzyć pracowników w ocieplane okrycia, takie jak wspomniane wcześniej kurtki, bluzy czy polary.  

Jakie cechy powinna posiadać ostrzegawcza odzież pracownicza?

Odzież odblaskowa dla pracowników powinna być przede wszystkim trwała i mocna. Dzięki temu nie będzie się niszczyć, a tym samym posłuży zdecydowanie dłużej. Dodatkowo każdy powinien posiadać ubrania w odpowiednim rozmiarze. Złe dopasowanie sprawi bowiem, że wykonywanie poszczególnych czynności może okazać się trudne i mało komfortowe. Odzież ostrzegawczą najlepiej nabyć w profesjonalnym sklepie z artykułami BHP. W sieci znajdziemy wiele tego typu miejsc, dlatego w większości przypadków nie powinniśmy mieć większych problemów z jej zakupem. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *