Urządzanie mieszkania nie zawsze jest łatwe. Aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, warto postawić na szafy na wymiar. Kraków, Warszawa i każde inne miasto na pewno nie rozczarują nas gdy chodzi o znalezienie solidnego producenta. Aranżowanie niewielkiej kawalerki to prawdziwe wyzwanie, w którym również najlepiej postawić na meble dopasowane indywidualnie. Więcej o tym dlaczego warto wybrać właśnie takie meble kuchenne na wymiar do małej kuchni w bloku dowiesz się z naszego artykułu.

Małe wnętrze i dużo ubrań? Szafa wnękowa to doskonały wybór!

Miłośnicy zróżnicowanych stylizacji nawet w dużych domach miewają problemy z aranżacją garderoby. Kawalerka osoby posiadającej dużo ubrań i butów to duże wyzwanie, ale wpisując w wyszukiwarkę ,,szafy na wymiar Kraków” problem szybko się rozwiąże. Gdzie w tym mieście zamówić takie meble? Meble kuchenne na wymiar wykonuje między innymi doświadczona firma Indeco Kraków.

Szafa wnękowa do niewielkiej przestrzeni koniecznie powinna być wyposażona w drzwi przesuwne. Jej otwieranie nie będzie problematyczne przy gęstym układzie mebli. Z otwieraniem tradycyjnych szaf bywa różnie – komu mieszkającemu w kawalerce nie zdarzyło się imponująco uderzyć drzwiami w rozłożoną tuż obok suszarkę na pranie? 

Oczywiście, będziemy trzymać w niej ubrania, ale jakie dokładnie? Inaczej będzie wyglądała szafa właściciela trzydziestu par butów i niezliczonych t-shirtów, a innej szafy na wymiar potrzebuje kobieta posiadająca długie suknie wymagające wieszaka. Indywidualne zaprojektowanie półek zapewnia nam komfort przechowywania takiej odzieży jaką mamy i lubimy, bez ryzyka że nieprawidłowe traktowanie odbije się na ich jakości. 

Poza tym, w szafie wnękowej na wymiar zmieści się także deska do prasowania czy akcesoria do pielęgnacji odzieży. Mając ,,szósty zmysł” do planowania przestrzeni można na małym metrażu zorganizować prawdziwe cuda. Kwestię projektu najlepiej pozostawić specjaliście. 

Meble kuchenne na wymiar do małej kuchni w bloku – dlaczego warto?

Kuchnie na wymiar do tej pory niektórym wydają się zbędnym wydatkiem. Niesłusznie!. Meble kuchenne na wymiar znajdą uznanie szczególnie, gdy zależy nam na konkretnej aranżacji wnętrza. Poza funkcjonalnością, taki rodzaj mebli można co do każdego detalu wpisać w nasze estetyczne gusta! 

Kuchnia w stylu rustykalnym nie polubi się z nowoczesnym piekarnikiem czy zmywarką. Zamówienie mebli zniweluje problem zaburzania klimatu – zabudowanie sprzętów AGD nie jest najmniejszym kłopotem. Ponadto, meble kuchenne na wymiar pozwalają dopasować fronty do naszego wymarzonego mieszkania. Gotowe warianty mebli siłą rzeczy są ustandaryzowane pod masowe gusta. Jeśli należymy do osób kreatywnych pod względem aranżacji, taka opcja jest na wagę złota

Jeśli chodzi o meble kuchenne na wymiar do małej kuchni w bloku, podobnie jak szafa zagwarantują one doskonałe wykorzystanie każdego cennego centymetra. Przechowywanie ciężkich talerzy i garnków w większej ilości nie będzie problemem, jeśli układ dolnych szafek zostanie gruntownie przemyślany w drodze projektowania. W kuchni na wymiar można również niekonwencjonalnie dopasować stół, na przykład dobudowując go do blatu.

Małe wnętrze może być trudne gdy mamy dużo rzeczy, z którymi niekoniecznie chcemy się rozstawać. Przeprowadzka do małej kawalerki nie musi oznaczać generalnych porządków w garderobie – wystarczy postawić na szafy na wymiar. Dzięki indywidualnie wymierzonemu wyposażeniu kawalerkę można urządzić niezwykle stylowo, a jej niewielka przestrzeń  okaże się wręcz atutem. Tutaj nie będzie problemu ze spójnością stylów stosowanych w poszczególnych pomieszczeniach. Nie ma pomieszczeń, nie ma problemu!

Chcesz wiedzieć więcej o meblach na wymiar? Sprawdź bloga Indeco Kraków: https://indecokrakow.pl/blog.