Kuchnia jest miejscem, do którego powinno docierać dużo naturalnego światła dziennego. Spędzamy w tym pomieszczeniu dużo czasu, podczas przygotowywania posiłków czy też spożywania ich. Dlatego też, aby nasz wzrok nie ulegał przemęczeniu, niezwykle istotne jest dostarczenie jak największej ilości naturalnego światła. Jednakże zwłaszcza o zachodzie słońca, nadmierne promienie przedostające się do wnętrza mogą nas oślepiać i uniemożliwiać wykonywanie zwyczajnych, codziennych czynności. Czym więc osłonić okno kuchenne? Podpowiadamy!

Rolety dzień noc

Roleta okienna dzień noc sprawdzi się znakomicie w oknie kuchennym, ponieważ jest wykonana z materiałów, które nie wchłaniają zapachów oraz zabrudzeń unoszących się razem z oparami wydostającymi się z nad kuchenki. Dodatkowo roleta wolnowisząca dzień noc prezentuje się niezwykle elegancko i wprowadza do wnętrza przytulny klimat. Jeśli posiadamy duże okna, których zadaniem jest dostarczanie do wnętrza dużych ilości światła słonecznego, wówczas najlepiej sprawdzi się roleta dzień noc 150×150 lub wykonana specjalnie na zamówienie.

Rolety rzymskie

Coraz większą popularnością cieszą się rolety rzymskie. Prezentują się niezwykle szykownie i elegancko, dlatego też podbijają serca zwłaszcza wielu kobiet. Dodatkowo można z powodzeniem zawiesić je w kuchennym oknie, gdyż są łatwe w utrzymaniu czystości. Chcąc je odświeżyć, wystarczy jedynie zdjąć tkaninę i włożyć do pralki. Należy jednak pamiętać, by zastosować niskie parametry wirowania, by materiał nie uległ zniszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *