Pokój naszych dzieci to bardzo ważne miejsce. Właśnie tutaj tworzą się historie i ich pierwsze wspomnienia. Łóżko naszej pociechy powinno być ich ulubionym miejscem, w którym mogą poczuć się najbezpieczniej. Ważnym elementem na łóżku jest pościel dla dzieci. Smerfy i inne ulubione postacie na ich kołdrach i poduszkach sprawią, że w przedszkolu będą się chciały się walić swoim świetnym pokojem.

Jakie postacie są aktualnie najbardziej modne?

Rozwiązanie dla obu płci

Jak wybrać pościel dla dzieci? Psi patrol to idealni towarzysze snu dla chłopców oraz dziewcząt. Marshall, Rubble, Katie, Skie, Ryder, Zuma, Rocky i Chase to najbardziej zgrana psia banda, jaką znamy! W zależności od ulubionego bohatera Twojego dziecka możesz wybrać inny rodzaj pościeli.

Postacie Disney’a i Pixar’a

Jeśli zobaczymy kilka filmów zauważymy, że w każdym z nich można znaleźć postać, którą polubimy. Co więcej, większość młodych rodziców wychowywała się na tych samych bajkach, które oglądają ich dzieci. Kupienie pościeli z takimi bohaterami sprawi, że pokój będzie wyglądał magiczne. Do wyboru mamy naprawdę duży wachlarz postaci – księżniczki, rycerze, potworki, auta i roboty, na pewno znajdziemy postać, którą uwielbia nasze dziecko.

Pomysły dla chłopca

Superbohaterowie

Kto z nas nie chciał mieć super mocny? W telewizji i kinie można było spotkać ludzi z umiejętnościami pająka albo mężczyzn o niezwykłej sile. Plusem pościeli z superbohaterami jest to, że syn raczej z niej nie wyrośnie, patrząc na średni wiek w sali kinowej, gdy wypuszczany jest nowy film.

Pomysły dla dziewczynki

Barbie

Chyba każda obecna mama miała swoją ulubioną Barbie, moda idzie do przodu, ale ta popularna lalka chyba z nami zostanie na jeszcze długo. Oczywiście jest z nią dużo kontrowersji, o których teraz nie będziemy wspominać. Moda na nią nie przejdzie, ale będzie na pewno ewoluować.

Zmieniający się ulubieńcy?

Dzieci bardzo szybko dorastają i ich ulubiona aktualnie bajka, za tydzień może się im już nie podobać, więc może warto pomyśleć nietuzinkowo? Pościele dla dzieci 3D będą pasować do pokoju maluszka, przedszkolaka i nawet starszych dzieci.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *