Pokój urządzony w klasycznym hollywoodzkim stylu powinien lśnić jak cekinowe suknie i lśniące klejnoty, które można zobaczyć na czerwonym dywanie. Połyskujące powierzchnie i eleganckie wyposażenie tworzą atmosferę luksusu, w której nie oszczędzano na wysokiej klasy meblach i ekskluzywnym wystroju. 

Eleganckie meble

Meble lakierowane na wysoki połysk nadają efektowny wygląd sypialni inspirowanej stylem Hollywood. Szklane stoły lub komoda lustrzana dodadzą wyrafinowania i blasku twojemu wnętrzu. Wykorzystaj zabytkowe skarby znalezione w sklepach z antykami lub na plich targach. Do hollywoodzkiego wzornictwa glam świetnie pasują meble w stylu art deco zdobione odważnymi geometrycznymi elementami lub sofy chesterfield, którym nie można odmówić charakteru i klasy. Fotel uszak to kolejny mocny element we wnętrzu. aby dopasować go to hollywoodzkiego stylu wybierz mebel tapicerowany efektowną aksamitną tkaniną.

Efektowny wystrój

Nic nie kojarzy się ze stylem glamour bardziej niż  elegancki kryształowy żyrandol. Jednym z najprostszych sposobów na dodanie luksusu wnętrzu – szczególnie w wynajętym lokalu, w którego nie możesz tapetować – jest użycie luster. Jest nie tylko elementem wprowadzającym przestrzeń i światło do pokoju. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.