Podróż poślubna jest jednym z bardziej wyjątkowych momentów dla nowożeńców. Pierwszy małżeński urlop nie zawsze jednak może trwać przysłowiowy miesiąc. Wiele młodych par postanawia wyjechać jedynie na weekend, często z powodu pracy. Aby wyjazd był naprawdę udany, warto wybrać odpowiednie miejsce oraz wysokiej jakości pokoje noclegowe, takie jak np. Best Western Hotel. Kraków, Sopot czy Zakopane to miasta, w których się zrelaksujemy i będziemy mogli cieszyć się wspólnym szczęściem. Na co zwrócić uwagę decydując się na konkretny hotel?

Szczegółowa oferta hotelu, a nie gwiazdki

Mimo, iż hotele na całym świecie oceniane są na podstawie ilości przyznanych gwiazdek, warto pamiętać, że np. czterogwiazdkowy hotel w Egipcie może nie równać się czterogwiazdkowemu hotelowi w Polsce czy Grecji. Dlatego właśnie, o wiele rozsądniejszym rozwiązaniem, jest przeglądnięcie konkretnej oferty, którą zawiera cena za dobę w każdym z nich. Można to uczynić wpisując w przeglądarkę frazę „hotel Kraków Podgórze” lub „hotel Egipt oferta”. Jest to szczególnie istotne, jeśli wybieramy się jedynie np. do spa na weekend. Może się okazać, że hotel blisko Warszawy na przykład, będzie miał o wiele lepiej rozbudowaną strefę SPA&Wellness, niż inny, z większą ilością gwiazdek.

Planujesz wyjazd do Krakowa i szukasz noclegu w centrum miasta? Hotel Best Western oferuje komfortowe pokoju, które spełnią wymagania każdego. Odwiedź stronę https://www.bwkrakow.pl i zarezerwuj apartament już dziś!

Przestronność apartamentu i udogodnienia

Pokój nowożeńców powinien być przestronny, dobrze oświetlony, z dużym, małżeńskim łóżkiem. Tylko w takim przypadku młodzi będą mogli się zrelaksować i cieszyć sobą, a nie ciągle przeciskać między meblami a ścianą. Bardzo popularnym rozwiązaniem, w tego typu pokojach, jest wanna zamiast prysznica. Najlepiej jeśli będzie dwuosobowa, a wokół będzie można ustawić np. świece i kwiaty. Wiele hoteli posiada pakiety typu “weekend dla nowożeńców”, które w ofercie mają właśnie tego typu apartamenty. Często, w takich pakietach są również specjalne śniadania podawane “do łóżka” razem z kwiatami. Więcej o standardach i wyposażeniu hoteli piszemy w artykule https://www.apartamentydomlux.pl/uncategorized/jak-powinien-wygladac-pokoj-hotelowy-zobacz-wyposazenie-pokoju-hotelowego-o-roznym-standardzie/.

Widok z okien i balkon

W przypadku apartamentu dla nowożeńców, warto zdecydować się (nawet za dopłatą), na pokój z balkonem lub niesamowitymi widokami. Nie ma nic bardziej romantycznego niż kolacja przy świecach, pod gwiazdami, gdy jesteśmy tylko we dwoje. Równać się z tym może jedynie wspólne podziwianie wschodu słońca. Warto więc zdecydować się na taką opcję, szczególnie, jeśli nasz “miesiąc miodowy” trwa tylko przez weekend.

Wystrój apartamentu

Biorąc pod uwagę, że pobyt w tym hotelu, ma być dla nas szczęśliwym wspomnieniem na lata, warto wybrać apartament, który nam się po prostu podoba. Jeśli przesłodzone, czerwone lub różowe pokoje z różami i zawieszanymi sercami nie są w naszym stylu, koniecznie unikajmy miejsc tego typu. Warto wybrać pokój, który jest przytulny, ale także elegancki i nastrojowy. Dobrze, jeśli znajdziemy w nim świece, duże łóżko, wspomnianą wannę oraz estetyczny wystrój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *